نسخه چاپی

نسخه چاپی کتاب، از طریق پست پیشتاز، به آدرس مندرج در حساب کاربری شما، ارسال خواهد شد. کتاب‌های سفارش‌ داده شده، فردای روز سفارش، تحویل مرکز پستی خواهد شد.

نسخه الکترونیکی

دسترسی به نسخه الکترونیکی برای تمام خریداران کتاب، مهیاست (دسترسی خریداران نسخه چاپی، آزمایشی بوده و محدود به سه روز از لحظه خرید می‌باشد).

1- برای بهره‌مندی از نسخه الکترونیکی، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

  • برای این کار، در صفحه دسکتاپ، روی دکمه بالا سمت چپ با نام (ورود/عضویت) کلیک کرده، شماره موبایل خود را وارد نموده و سپس بر روی دکمه «ورود با کد یکبارمصرف» کلیک نمایید تا کد ورود شما، برای شما پیامک گردد، پس از ورود کد ارسالی، دکمه «ثبت کد تایید را بفشارید».
  • اگر از گوشی همراه استفاده می‌کنید، روی دکمه آدمک، سمت چپ بالا، کلیک کرده، شماره موبایل خود را وارد نموده و سپس بر روی دکمه «ورود با کد یکبارمصرف» کلیک نمایید تا کد ورود شما، برای شما پیامک گردد، پس از ورود کد ارسالی، دکمه «ثبت کد تایید را بفشارید».

2- پس از ورود به سایت، بر روی دستگاه‌های دسکتاپ، در قسمت منو، سمت راست، بر روی گزینه «مشاهده نسخه الکترونیکی» کلیک نمایید تا به نسخه الکترونیکی دسترسی داشته باشید.

  • بر روی دستگاه موبایل، پس از ورود، بر روی دکمه همبرگری (سه خط موازی) سمت راست بالا، کلیک کرده و بر روی گزینه «مشاهده نسخه الکترونیکی»، کلیک نمایید تا به نسخه الکترونیکی دسترسی داشته باشید.

در نظر داشته باشید که نسخه الکترونیکی، قابلیت چاپ، و کپی/پیست نداشته و صرفا به صورت آن‌لاین و در حالت لاگین‌شده (ورود) به سایت برای خریداران، در دسترس است.